Adres kontaktowy

59-300 Lubin ul. nieznana 56

Telefon kontaktowy

607 033 907

Poglądowe realizacje wycen

Wycena nieruchomości może być dokonywana w celu sprzedaży, kupna, dziedziczenia, podziału majątku lub w celu określenia wartości nieruchomości w celu uzyskania kredytu hipotecznego. Poniżej zamieszczam kilka przykłądowych wycen nieruchomości i gruntów, które były realizowane przeze mnie w ostatnim czasie.

10 grudień 2022

Wycena nieruchomości zabudowanej budynkami należącymi do kompleksu pałacowego/ Wycena realizowana w ramach postępowania upadłościowego.

Rezydencja została założona na planie prostokąta i nakryta dachem mansardowym z lukarnami i oknami powiekowymi. Na środku dachu wzniesiono niewielką wieżyczkę nakrytą barokowym, miedzianym hełmem. W części frontowej znajduje się ryzalit poprzedzony potężnym balkonem wspartym na czterech kolumnach doryckich. Do wejścia prowadzi reprezentacyjny podjazd. W elewacji ogrodowej na poziomie parteru znajduje się taras ze schodami do parku, nakryty daszkiem wspartym na ośmiu kolumnach doryckich. Do pałacu przylega park ze stawem.

Więcej realizacji
12 luty 2023

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi. Wycena realizowana na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności.

Kompleks budynków obejmujących kilkadziesiąt lokali mieszkalnych oraz usługowych położonych w centrum miasta powiatowego.

Więcej realizacji
22 czerwiec 2023

Wycena samego przedsiębiorstwa działającego w obszarze produkcji akcesoriów budowlanych oraz wycena wszystkich nieruchomości wchodzących w skład przedsiębiorstwa na potrzeby sprzedaży.

Więcej realizacji